U Čtyřkol otevřeli silničáři novou mimoúrovňovou křižovatku
Mimoúrovňový nájezd a sjezd z hlavního tahu Praha - Tábor u Čtyřkol na Benešovsku je v provozu. Silničáři ho otevřeli dnes dopoledne. Křižovatka ve tvaru tzv. brýlí stála Ředitelství silnic a dálnic přes 22 milionů korun
Dosud museli řidiči při sjíždění a najíždění dávat přednost protijedoucím autům a podle policie šlo o velmi nebezpečné místo s častými nehodami.
„Nájezd do naší obce tady byl nebezpečný, stala se tu řada smrtelných úrazů,“ uvítal dokončení mimoúrovňové křižovatky čtyřkolský starosta Štěpán Benca (nezáv.).
Ředitelství silnic a dálnic za stavbu zaplatí přes 22 milionů korun. Součástí je nejenom mimoúrovňový sjezd, ale taky kruhový objezd, který bezpečně napojuje křižovatku na stávající silnici mezi obcemi Čtyřkoly a Pyšely.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Deficit rozpočtu na rok 2027 bude větší než letos, nepřevýší ale tři procenta HDP, řekla Schillerová
-
Česko vyhrálo arbitráž s JCDecaux a nemusí platit 550 milionů korun, uvádí ministerstvo financí
-
Nepamatuji si, kdy jsem byla ráno takhle nervózní, prozradila Siniaková po zisku 11. grandslamu
-
Dělíme se na lidi lokální a na ty, kteří jsou otevření Evropské unii i pomoci Ukrajině, míní Horáček