Boleslavští hokejisté se udrželi v extralize
Hokejisté Mladé Boleslavi si udrželi extraligovou příslušnost i pro příští sezonu. V rozhodujícím sedmém utkání baráže porazili Ústí nad Labem 4:1 a celou sérii tak vyhráli 4:3 na zápasy.
Zásadní bylo pro mladoboleslavské vedení po první třetině, kdy se přesnou dorážkou v přesilové hře prezentoval boleslavský Hay. Dvougólové vedení zařídil David Vrbata, který získal puk po buly a v ostrého úhlu propálil brankáře.
Druhou třetinu zakončila hromadná bitka, do které se zapojil i masér severočeského týmu. V následné přesilové hře pojistil vedení Středočechů Divíšek. Poté sice snížil po nedorozumění v domácí obraně Alinč, ale definitivně rozhodl gólem při power play hostů Vrbata.
Branky a nahrávky: 9. Hay (Macho, Divíšek), 15. Vrbata (Plodek), 43. Divíšek (Vrbata), 57. Vrbata (Chaloupka) - 46. Alinč (Pajič). Rozhodčí: Minář, Homola - Kostka, Bláha. Vyloučení: 11:8, navíc Matějovský 10 min. - Sklenička 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 4120. Konečný stav série: 4:3.
V úterý 19. dubna po 14. hodině zbilancuje sezonu mladoboleslavských hokejistů v pořadu „K věci“ ředitel Bruslařského klubu Václav Hořejší.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Tým Havlovy knihovny navrhuje stažení výpovědí a nabízí Havlové spolupráci. Chtějí konec Sedláčka
-
Odkaz blahořečených kněží? Některé věci mají takový smysl, že pro ně stojí vytrvat až do smrti, říká teolog
-
Vědkyně: Odmítače nepřesvědčíte. Změna klimatu je vážná, ale strach nám nepomůže
-
V panelovém domě v Toužimi vybuchla neznámá látka. Dva lidé jsou zranění, jeden vážně