Páteční Noční linka: Dobrodružství autostopu

21. červen 2024

Přicházíme s novým tématem pro večerní Noční linku, které zahřeje srdce všech dobrodruhů. Zážitky z autostopu!

Co vám to říká? Cestování autostopem není jen o dosažení cíle, ale o cestě samotné, o příbězích, které se v průběhu cesty odehrávají, a o nečekaných setkáních. Připojte se k nám během večerního vysílání a podělte se o vaše zážitky z cestování se zdviženým palcem. Kde jste autostopem cestovali a jaké zajímavé místo jste navštívili? 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.