V Příbrami vyroste nová tribuna
Příbramská radnice se pustí do stavby severní tribuny na tamním fotbalovém stadionu. Zastupitelé tento týden rozhodli, že do ní město investuje maximálně sedm milionů korun. Dalších zhruba 15 milionů korun by měl dát stát.
S financováním stavby tribuny ale letošní městský rozpočet nepočítal. Pokud jeho příjmy nebudou dostačující, vezme si město na konci roku úvěr. Zaplatit stavbu nebude podle starosty absolutně žádný problém. Město totiž letos ukončí splácení několika úvěrů, například na stavbu aquaparku.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Ústavní puč, tvrdí Macinka. ‚Není to namístě, takhle silná slova je třeba odmítnout,‘ míní právník Preuss
-
Rezonuje přesun agend i veřejnoprávní média. Chci se chovat nadstranicky, říká ombudsmanka
-
Asistenti žáků mají největší efekt na prvním stupni. Reformy jsou pozitivní, říká sociolog Prokop
-
Na sociálních sítích je útok mnohem silnější, říká Koblížek. Nenávist se šíří jinak než dříve