Ve středních Čechách se lyžuje jen na Monínci a v Chotouni. Jinde chybí sníh
Pouze do skiareálu Monínec na Příbramsku a do Chotouně poblíž Jílového u Prahy mohou vyrazit o víkendu lyžaři a snowboardisté. V jiných lyžařských střediscích ve Středočeském kraji vleky kvůli nedostatku sněhu v provozu nejsou.
Na sjezdovkách na Monínci leží od 15 do 30 centimetrů technického sněhu. V provozu je horní i dolní část střediska.
Protože ale nejsou sněhové podmínky ideální, lyžuje se za levnější ceny normálně platné pro vedlejší sezonu.
V Chotouni leží od 30 do 50 centimetrů technického sněhu a v provozu jsou dvě hlavní sjezdovky. Mimo provoz naopak zůstává dětský areál.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Vydržet by mohl dalších 100 let. Železniční most pod Vyšehradem je možné opravit, shodli se odborníci
-
‚Potkali jsme se za tmy a v rouškách.‘ Scheinherr u soudu k Dozimetru popisuje tajné schůzky s policistou
-
OSN za NATO? Taktika ‚kapesního Klause‘, tvrdí komentátor. Bez něj by se prý Babiš s Pavlem dohodli
-
Kompromisy se nekoušou snadno, i pro koaliční věci třeba z principu nezvedneme ruku, říká poslanec SPD