Páteční Noční linka: Oblíbené seriály z dob dávno minulých

29. duben 2024

Máte své oblíbené seriály, které jste rádi sledovali na televizních obrazovkách už před mnoha lety? Sledujete je i v současné době, pokud se třeba někdy opakují? Čím vám tyhle legendární seriály učarovaly? Těšili jste se také na herce, kteří v nich účinkovali? A vzpomenete i na autory některých legendárních seriálů? Máte některé i doma třeba na DVD či video kazetách?

I před mnoha lety se u nás natáčely různé seriály. Některé legendární a velmi vydařené, některé zase o něco méně, jak už to tak chodívá. Který je ten váš oblíbený?

Volat do studia můžete na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail linka@rozhlas.cz.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.