Jiří Zídek rád jezdí vlakem
6. leden 2010
Na seřaďovací nádraží v Nymburce vyslal Eduard Hrubeš redaktora Pavla Petra. Mimo jiné se dozvíte, že za 20 hodin se "rozpusunuje" až šest stovek vozů! V Nymburce zůstaneme i v druhém příspěvku. Manažer tamního basketbalového klubu a první Čech v americké NBA Jiří Zídek se vyzná ke své lásce k železnici. Ve vlaku se mu totiž s jeho 214 centimetry cestuje nejpohodlněji...
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Tým Havlovy knihovny navrhuje stažení výpovědí a nabízí Havlové spolupráci. Chtějí konec Sedláčka
-
Odkaz blahořečených kněží? Některé věci mají takový smysl, že pro ně stojí vytrvat až do smrti, říká teolog
-
Vědkyně: Odmítače nepřesvědčíte. Změna klimatu je vážná, ale strach nám nepomůže
-
V panelovém domě v Toužimi vybuchla neznámá látka. Dva lidé jsou zranění, jeden vážně